تهران، خیابان بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱
وبلاگ

برای فعال کردن دستگاه الکتروکوتر مونوپولار و بای پولار می‌توان از پدال‌های دوتایی استفاده کرد. در حالت مونوپولار با فشردن پدال زرد رنگ، وضعیت Cut انتخاب شده و با فشردن پدال آبی، Coagulation انتخاب می‌شود. ضمنا در صورت فشردن همزمان دو پدال هیچ یک از وضعیت های ذکر شده فعال نمی‌شوند. در حالت بای پولار، در صورت فشردن همزمان دو پدال و یا فشردن هر یک از پدال‌ها، مود بای پولار فعال می‌شود.

ساختار پدال به گونه ای است که در مقابل ریزش آب و نفوذ مایعات محافظت شده است و نیز ضد اشتعال است. ضد اشتعال بودن پدال امکان استفاده از آن را در محیط‌هایی با نشت مواد بیهوشی و ضدعفونی کننده را بدون هیچ نگرانی فراهم می‌کند. همچنین جهت ضد عفونی کردن پدال نیز امکان استفاده از مواد ضدعفونی کننده وجود دارد. 

در صورتیکه پدال دستگاه فاقد ویژگی ضد آب بودن باشد، باید به دور از مواد ضدعفونی کننده و اشتعال زا نگهداری شود. همچنین باید در منطقه 25 سانتی متری از محل نشت گاز بیهوشی باشد که این محل Medical Zone نام دارد.

از نکاتی که در نگهداری پدال باید به آن توجه داشت، سیم آن است. نباید سیم پدال فشرده شود و از محکم پیچیدن آن نیز جلوگیری کنید.

 

تماس

آدرس : تهران، خیابان بخارست (شهید احمد قصیر)، خیابان هشتم، پلاک ۳، طبقه ۱
تلفن: ۸۹۳۸۵-۲۱-۹۸+ (۳۰ خط)
ایمیل :

از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید.